District+ 8 Lowstep

Trek Bikes District+ 8 Lowstep Cena 17499 zł
Kolor Quicksilver Mulsanne Blue
Opis Piasta z przerzutką Shimano Nexus 5 nie wymaga wiele konserwacji, jest łatwa w użyciu i zapewnia lepszą, płynniejszą zmianę biegów, ponieważ powstała specjalnie z myślą o rowerach elektrycznych z umieszczonym centralnie silnikiem. Wyświetlacz Intuvia założony jest na środku kierownicy, co daje wygodny dostęp do informacji o rowerze i sterowania. Widelec amortyzowany Forklight 3.0 pochłania męczące nierówności drogi i ma wbudowane oświetlenie trasy. Rama z geometrią o niskim przekroku ułatwia wsiadanie i zsiada
Rama Wysokiej klasy hydroformowany stop aluminium, Zintegrowany wymienny akumulator (RIB, z ang. Removable Integrated Battery)
Rozmiar Ram S; L; XL; M
Widelec Forklight 3.0
Hamulce Hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano MT200
Środek Suportu Bontrager E6, 700x50
Przerzutka Tył Shimano Nexus, 5 biegów
Obręcze Piasty Shimano Nexus, obręcze Bontrager Connection;
Opony Bontrager E6, 700x50
Siodło

Potrzebujesz więcej informacji?

Wierzymy, że najlepsze usługi to takie, które sa dopasowane do Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, masz wątpliwości lub uwagi — jesteśmy dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami...

Zobacz inne Miejskie Elektryczne
Trek District+ 6 Lowstep 15499 zł
Trek District 2 Equipped Lowstep 4919 zł
Trek District+ 6 Lowstep 500Wh 16499 zł

Rowery Miejskie Elektryczne

Zakupy, dojazd do pracy, rekreacja, jazda dla przyjemności.

Rowery, dzięki którym żyjesz na dwóch kółkach. Rowery miejskie mają jeden cel: uczynić świat lepszym i zdrowszym, przez to, iż więcej ludzi będzie częściej jeździć na rowerze. najlepsze rowery dla dowolnego celu i każdego rowerzysty: inteligentne i zapewniające rozrywkę rowery, które są dopasowane do tego, jak pracujesz, bawisz się i żyjesz.